ממליצים עלינו

נאוה בוקר

"ממליצה בחום, יניב ערבה מייצג אותי שנים ארוכות. אמין, מסור אחראי, בעל ידע וסטנדרטים מקצועיים גבוהים, קשוב לצרכים של הלקוח, יחסי אנוש מעולים והחשוב ביותר מגיע להישגים."

ענבל מילר היללי

"מן הרגע הראשון יניב ידע להשרות תחושת ביטחון. הגעתי עם תיק מורכב ואחרי ניסיון לא מוצלח עם עורכת דין אחרת. במקצועיות יוצאת דופן  ורגישות מופלאה הוא פתר קושי אחרי קושי, גם כנגד כל הסיכויים.

בסופו של דבר, השיג עבורי כל מה שהיה חשוב לי, ומבלי לייצר חיכוכים מיותרים. יניב ניחן בחשיבה יצירתית ומלאת תושיה, השקעה ומסירות אינסופים ובעיקר סבלנות רבה ויכולת בינאישית יוצאת דופן שסייעה לנו המון בעמידה מול הצד השני.

בסוף התהליך נותרתי בתחושת הערכה והתפעלות והודיה עמוקה על הליווי המסור והמקצועי. זכות לקבל ליווי משפטי כזה, ממליצה בחום."

דנה יגאלי

"במהלך החיים יש צמתים רבים, אך הצומת המטלטל והכואב מכולם שאני התמודדתי איתו היה הגירושין.

הבחירה הכי אקוטית בשלב הזה, זו בחירת עורך הדין הנכון. זה מאבק על חיים, על עתיד. כשרגשות מנהלים אותנו, השכל מנוטרל והגוף שבר כלי.

התברכתי ביניב ערבה, שהיווה עבורי עוגן של בטחון בזכות האמפתיה שלו, הזמינות, ההקשבה וההכרה, שהעצימה את האמון בו, שאני לא עוד ׳תיק׳ על שולחנו.

הגינותו ויושרו הטבועים בו והכי חשוב -חריפותו. החשיבה מחוץ לתבניות הברורות, לה כולה מצפים, זה הפאנץ׳ ליין. זו היחודיות של האיש.

בהצלחה במסעכם "

מירית גולן

"לראשונה בחיי נזקקתי לעו"ד בעקבות גירושין. כמי שלא מתמצאת בתחום ואף פעם לא נדרשה לשירותי עו"ד קיבלתי המלצות על עורכי דין שונים, משרדים גדולים ועורכי דין ידועי שם.

בחרתי בעו"ד ערבה ומהפגישה הראשונה ידעתי שעשיתי את ההחלטה הנכונה. בתקופה רגישה, קשה ומלאת אתגרים, עו"ד ערבה ליווה אותי ברגישות אנושית יוצאת דופן, לצד הישגים משפטיים מרשימים בתיק  המורכב שאותו הבאתי לפתחו, יצירתיות וחשיבה שמחוץ לקופסא.

עד היום כעשור לאחר סיום הליך הגירושין עו"ד  ערבה מלווה אותי בסוגיות משפטיות אחרות שנובעות מן התיק ועושה זאת בסבלנות, מקצוענות ורגישות עילאית לצרכי הלקוח.

שלל מכרות וחברות שהפניתי לעו"ד ערבה בעקבות השירות הנפלא לו זכיתי ועדיין זוכה ,  מעידות אף הן על שביעות רצון מיטבית."

אופיר גל

"יצא לי בחיי להעזר במספר עורכי דין ליצוג משפטי (חלקם בכירים וידועי שם) מכולם יניב ערבה הוא העורך דין שאני יכול להגיד ללא צל של ספק הבחירה הכי טובה ומשמעותית שעשיתי.

מדובר בעורך דין מקצועי שבקי ברזי המשפט, בעל ניסיון של שנים ואדם חכם שיוציא את הלקוח שלו הכי טוב שאפשר.

אדם שיודע לעשות את עבודתו נאמנה, תמיד הרגשתי בטוח כשייצג אותי גם אחרי ששכרתי את שירותיו התוודתי והכרתי מספר אנשים שהוא ייצג שכולם הביעו בפני את שביעות רצונם מיכולותיו הן בפן מקצועי והן בפן האישי.

אני תמיד ממליץ לכל אוהביי 'אם אתם כבר צריכים עורך דין קחו את יניב ערבה, אתם תודו לי על זה' ".

שמעון קשתי

"עורך דין יניב ערבה מעניק לי ייעוץ משפטי למעלה מ 10 שנים בחוזים, מקרקעין, משפחה וגישור.

יניב, הנו עו"ד מנוסה ומקצועי עם חשיבה אנליטית והתוצאות מדברות בעד עצמן.

יחס אישי, אמינות והוגנות ביחד עם הבנה משפטית רחבה, מאפיינים את עבודתו של עו"ד יניב.

מומלץ בחום!"

אביב מוטלה

"שמי אביב אני גרוש ואבא לשתי ילדים מקסימים. לפני כשנתיים לערך התחלתי את מסע הגרושין שלי, ההתחלה הייתה קשה ובדרך עשיתי המון טעויות מתוך כך שפעלתי רגשית ולא שכלית וכך הייתה גם בחירת עורכת הדין שטיפלה בתיק בהתחלה. כעבור מספר חודשים הבנתי שאני נמצא במקום לא טוב מכל הבחינות גם רגשית וגם משפטית, הרגשתי שהכול סוגר עלי ושהמערכת המשפטית לא רואה אותי  ואת טובת ילדיי, ושבצד השני אין כלל עם מי לדבר. האמת שהיית אובד עצות וכבר לא ראיתי איך אני יוצא מכך, כאן נכנס עו"ד יניב ערבה לתמונה ועשה סדר בדברים, כבר בשיחת הטלפון הראשונה שהצגתי לפניו את פרטי התיק ואת הסיפור שלי, הוא דיבר איתי בצורה חברית ותומכת אך גם מקצועית ביותר. הוא עזר לי לקבל החלטות ביחד אתו שמונעות מהשכל בשילוב עם הרגש, בו בזמן שהיה פנוי למעני בכל רגע בכל שלב ונתן מענה לכל.

הדרך עד להחלטה המשפטית לא הייתה פשוטה, אבל כבר כעבור זמן קצר התחילו להתקבל החלטות משפטיות זמניות  שהיטיבו את מצבי, הגדלת זמני השעות עם הילדים וכיוצ"ב, עם יניב הרגשתי שיש לי על מי לסמוך, הוא ידע לקרוא אותי ואת הסיטואציה, גם מבחינת כלכלית וגם מבחינה רגשית ומעל הכול הוא אדם ישר שטובת הילדים בתיק הגרושין עומדת לנגד עיניו תמיד, וכך יד ביד הגענו עד לשלב שבו יניב עזר לי להציג למערכת בית המשפט  את התמונה האמיתית שבסופה נתקבלה החלטה תקדימית ע"י השופטת שטיפלה בתיק, מהסדרי ראייה של שעות מצומצמות עם ילדי הגענו למצב של הורות משותפת ,ומבחינה כלכלית הוקטנו המזונות בצורה משמעותית באופן המאפשר לי להמשיך גם לקיים את עצמי בכבוד וגם להמשיך לעזור לילדי המקסימים.

אני כל כך שמח שבחרתי בו והוא בי כלקוח ושבסופו של דבר מעבר לאיש מקצועי ישר והגון הכרתי גם חבר לחיים."